mojeKLOCKI > Katalog > Korzystanie z serwisu - regulamin
mojeKLOCKI
Wyszukiwanie
Szukanie zaawansowane
Kategorie
NOWOŚCI STYCZEŃ 2018
NOWOŚCI WRZESIEŃ 2017
NOWOŚCI SIERPIEŃ 2017
NOWOŚCI CZERWIEC 2017
NOWOŚCI MARZEC 2017
NOWOŚCI STYCZEŃ 2017
LEGO AGENTS
LEGO ALIEN CONQUEST
LEGO ANGRY BIRDS
LEGO ARCHITECTURE
LEGO AUTA
LEGO BATMAN MOVIE
LEGO BIONICLE
LEGO BRAND CAMPAIN PRODUCTS
LEGO BRICKHEADZ
LEGO CASTLE
LEGO CHIMA
LEGO CITY
LEGO CLASSIC
LEGO CREATOR
LEGO CUUSOO
LEGO DC SUPER HERO GIRLS
LEGO DISNEY PRINCESS
LEGO DUPLO
LEGO ELFY
LEGO EXCLUSIVES
LEGO FRIENDS
LEGO GADŻETY
LEGO GALAXY SQUAD
LEGO GRY
LEGO HARRY POTTER
LEGO HERO FACTORY
LEGO HOBBIT
LEGO IDEAS
LEGO INNE
LEGO JUNIORS
LEGO JURASSIC WORLD
LEGO KINGDOMS
LEGO LAMPKI
LEGO LONE RANGER
LEGO LORD OF THE RINGS
LEGO MINDSTORMS
LEGO MINECRAFT
LEGO MINIFIGURKI
LEGO MIXELS
LEGO MONSTER FIGHTERS
LEGO MOVIE
LEGO NEXO KNIGHTS
LEGO NINJAGO
LEGO PIRATES
LEGO RACERS
LEGO SCOOBY DOO
LEGO SEZONOWE
LEGO SIMPSONS
LEGO SPEED CHAMPIONS
LEGO SPONGEBOB
LEGO STAR WARS
LEGO SUPER HEROES
LEGO SYSTEM
LEGO TECHNIC
LEGO TOY STORY
LEGO ULTRA AGENTS
LEGO UNIKATY
LEGO WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA
MECCANO
MEGA BLOKS
ZOOB!
Informacje
Koszty wysyłki
Regulamin
Kontakt
Linki

Korzystanie z serwisu - regulamin
 1. ZAMAWIANIE TOWARU i ZAWARCIE UMOWY

  1. Sklep mojeklocki.pl przyjmuje zamówienia na stronie internetowej www.mojeklocki.pl. oraz telefonicznie.

  2. Złożenie zamówienia przez internet polega na przesłaniu na adres internetowy Sklepu mojeklocki.pl prawidłowo wypełnionego formularza zamówienia znajdującego się na stronie internetowej www.mojeklocki.pl

  3. Niezwłocznie po złożeniu zamówienia Sklep przesyła na adres internetowy Klienta (podany w zamówieniu) informację o otrzymaniu zamówienia i przyjęciu go do realizacji, z której wynikać będzie a) nazwa towaru, b) jego cena, c) kwota należności do uiszczenia przez Klienta oraz d) adres na jaki ma zostać wysłany towar. Z tą chwilą zamówienie uzyskuje albo status zamówienia przyjętego (w przypadku odbioru osobistego albo wpłaty na konto) albo status zamówienia w trakcie realizacji (w przypadku płatności za pobraniem).

  4. Warunki i tryb realizacji zamówień, wynikające z niniejszego Regulaminu, dotyczą jedynie zamówień realizowanych na terytorium Polski. W przypadku zamówienia z wysyłką towaru poza granice Polski umowa zostaje zawarta z chwilą mailowego potwierdzenia przez sklep możliwości wysyłki towaru i uzgodnienia przez strony kosztów wysyłki towaru, które mogą być odmienne od kosztów wysyłki dotyczących przesyłek na terenie Polski.

  5. Umowa sprzedaży zostaje zawarta pomiędzy Klientem a TECH-SERWIS Baranowski Spółka Jawna, ul. Niegolewskich 13, 60-234 Poznań prowadzącą sklep mojeKLOCKI.pl (Sklepem).


 1. REALIZACJA ZAMÓWIENIA

  1. Na czas realizacji zamówienia składa się czas obsługi zamówienia przez sklep (w przypadku, gdy produkt znajduje się w magazynie Sklepu jest to czas od 1 do 3 dni roboczych - najczęściej 1 dzień roboczy; w przypadku gdy towaru nie ma na stanie magazynowym jest to czas najczęściej od 3 do 10 dni roboczych, który może ulec wydłużeniu do 1 miesiąca) powiększony o czas dostarczenia produktu wybranym przez Klienta sposobem transportu.

  2. Informacja o dostępności produktu zamieszczona jest przy każdym produkcie, zarówno w ramach jego wyświetlenia podstawowego, jak i wyświetlenia rozszerzonego. W ramach wyświetlenia podstawowego informacja o dostępności towaru podana jest w pozycji „stan”, obok takich danych jak nazwa towaru, jego cena oraz wizerunku towaru. Przy wyświetleniu rozszerzonym informacja o dostępności towaru podana jest w pozycji „dostępność w sklepie”, obok takich danych jak m. in. symbol producenta, ilość elementów. Dostępność produktu oznaczona jest za pomocą 3 rodzajów słupków. Zielony i biało-niebieski kolor słupka oznacza dostępność towaru na magazynie sklepu i jego wysyłkę najczęściej w następny dzień roboczy od złożenia zamówienia. Informację o wysokiej i niskiej dostępności towaru zamieszczamy przy opisie produktu w celu umożliwienia Klientowi podjęcia decyzji, co do czasu złożenia zamówienia. Brak produktu na magazynie sklepu oznaczony jest białym (pustym) słupkiem i zamówienie towaru z tak oznaczoną dostępnością oznacza wyrażenie przez Klienta zgody na wydłużony czas realizacji zamówienia, podany w punkcie II. 1, a także na treść punktu VII. 1 niniejszego regulaminu.

  3. Czas obsługi zamówienia przez Sklep rozpoczyna swój bieg:

   • przy płatności przelewem - z chwilą zaksięgowania na koncie sklepu wpłaty należności,

   • przy płatności za pobraniem – z chwilą otrzymania przez Klienta informacji o otrzymaniu zamówienia przez Sklep i przyjęciu go do realizacji

   • przy odbiorze osobistym – z chwilą otrzymania przez Klienta informacji o otrzymaniu zamówienia przez Sklep i przyjęciu go do realizacji

  1. W momencie wysłania przesyłki ze Sklepu Klient otrzymuje mailem informacje o fakcie wysłania i numerze przesyłki.


 1. CENY

  1. Ceny Towarów w Sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek od towarów i usług tj. VAT.

  2. Do ceny doliczane są koszty dostawy towaru.

  3. W przypadku zamówień, których wartość przekracza 400,00 zł, dostawa do Klienta jest bezpłatna. Każde zamówienie o wartości 250 zł i wyższej jest dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej (chyba że Klient wybierze opcję odbioru osobistego)


 1. ZWROTY

  1. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient ma prawo do zwrotu towaru.

  2. W razie spełnienia warunków skutecznego zwrotu towaru, Sklep zwraca Klientowi wysokość zapłaconej przez Klienta ceny za towar.


 1. REKLAMACJE

  1. Zasady postępowania w postępowaniu reklamacyjnym wynikają z powszechnie obowiązujących przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. 141 poz. 1176) oraz przepisów Kodeksu cywilnego i innych ustaw.


 1. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

  1. Zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Sklep chroni dane osobowe swoich Klientów. Zgodnie z ustawą Klienci mają prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z bazy danych Sklepu.


Kontynuuj
Koszyk więcej
... jest pusty ...
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:Zapomniałem hasło


Zarejestruj się
Dostępność

Duża iloœć Duża ilość towaru - czas realizacji zamówienia wynosi 1-3 dni
Duża iloœć Mała ilość towaru - czas realizacji zamówienia wynosi 1-3 dni
Duża iloœć Brak towaru w magazynie - czas realizacji zamówienia może wynieść powyżej 3 dni
Promocje więcej
75148 Encounter on Jakku
75148 Encounter on Jakku
280,00zł
265,00złCopyright © 2005-2014 by phil